Ağva Restoranları


Özünde bir balıkçı kasabası olan Ağva balıkçık aynı zamanda balık cenneti olarak da adlandırılabilir.

Ağva dere kenarı otel ve restoranları ile muhtelif yeşil alanlarda bulunan leziz Ağva restoranları ziyaretçilerine eşsiz lezzetler sunmaktadır.


Göksu deresi üzerindeki otellerin restoranları da uğramaya değer. Ağva otelleri ve restoranlarında yılın her döneminde taze balık keyfi tatmak mümkün.

Sizin için Ağva'nın Popüler Restoranları...

 • Ağva Marimar Restoran

  Marimar Restoran, doğa ile iç içe plaja 200 metre mesafede, doğa yürüyüşü alanı içerisinde hizmet vermektedir. Şehrin karmaşasından uzak, aileniz ile yöremizin tatlarından tadabileceğiniz restoranımız yıllardır Ağva'nın uğrak yerlerindendir.
  Tel: 0216 721 74 92 ; www.agvamarimar.com
 • Ağva Şengül Çiftliği

  Şengül Çiftliği deniz ile nehrin birleştiği alanı, nehir manzarasını, orman manzarasını bir arada görebileceğiniz panoramik bir alanda kuruludur. Restoranımız kahvaltı, et mangal, gözleme, kızarma ve zeytinyağlı ağırlıklı "alkolsüz" bir işletmedir.
  Tel: 0216 721 73 85 ; www.sengulciftligi.com
 • Ağva Gizli Bahçe Restoran

  Gizli Bahçe, Göksu sahilinde bir konaklama tesisiyle iç içe bulunmayan ilk ve tek bağımsız tesis özelliği taşıyor. Restoran, et ve balık çeşitlerinin yanısıra yöresel köy ürünleri ağırlıklı çalışıyor. Tesis, günübirlik gelen gruplara geniş alternatifler sunuyor.
  Tel: 0216 721 72 23; www.gizlibahcerestaurant.com
 • Ağva Yeşilçay Restoran

  Göksu sahilindeki Yeşilçay Tatil Köyü'nün içinde bağımsız bir bölüm olarak yer alıyor. Yeşilçay, sadece Ağva'nın değil, tüm İstanbul'un sayılı balık restoranları arasında yer alıyor. Buranın masa ve sandalyeleri, rahatlık açısından beş yıldızlı otellerinkiyle yarışıyor.
  Tel: 0216 721 73 48; www.yesilcay.com.tr