Şile Pansiyonları

İstanbul Şile'de bulunan pansiyonlar hakkında bilgi... Şile Pansiyon, Şile Pansiyonlar...


Muhteşem doğası, plajları ve denizi ile Şile otellerinde yılın her mevsimi farklı güzellikleri tatmak mümkün. Şile otelleri özellikle İstanbul sakinleri  için son yıllarda önemli bir popülerlik kazanmıştır.


Şile'de Bulunan Popüler Pansiyonlar...

 • Titanik Pansiyon
  Şile 'de bir ilki gerçekleştirerek "butik pansiyon" anlayışıyla pansiyonumuzu düzenledik. İç tasarımında bir geminin kamaralarını örnek alarak, manzaraya yakışan bir dekorasyon ile süsledik.
  • Adres: Balibey mahallesi Kıran Caddesi Nazlı Sokak No:4 Şile, 34980 Şile/İstanbul
   Telefon: (0216) 711 01 99
 • Fener Motel
  Şile'de yer alan Fener Motel açık bir yüzme havuzuna ve restorana ev sahipliği yapmaktadır. Tesis mavi bayraklı Ağlayan Kaya Plajı'na sadece birkaç adım uzaklıktadır. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan hostelde ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Her odada klima ve balkon standarttır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Ayrıca tüm odalar deniz manzaralıdır.
  • Adres: Balibey Mahallesi, Ağlayankaya Cd. No:6, 34980 Şile/İstanbul
   Telefon: (0216) 711 28 24
 • Dikçatı Pansiyon
  Şile Dikçatı Pansiyon ferah yapısı ile değerli ziyaretçilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. Şile Dikçatı Pansiyon‘da iki farklı oda tipi bulunmaktadır. Standart oda ve VIP odalarımızda ziyaretçilerimizi misafir ediyoruz.